Tania kawalerka po remoncie z księga wieczystą

Mieszkanie na sprzedaż
257 000 PLN, Pow. 19,90 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
19,90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Poznań Łazarz , Józefa Strusia
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
202652
Cena za m2:
12914.57 PLN
Kawalerka na sprzedaż na łazarzu


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 20 m², zlokalizowanej w sercu poznańskiego Łazarza, oazie spokoju w dynamicznym mieście. Idealna dla studentów, młodych profesjonalistów lub jako inwestycja pod wynajem!

Mieszkanie zostało kompleksowo zmodernizowane, wyposażone w nowoczesne meble oraz sprzęt AGD, co gwarantuje wygodę i funkcjonalność nawet na niewielkiej przestrzeni. Przemyślany układ i wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego zapewniają maksymalną ergonomię i komfort użytkowania.

Łazarz to dzielnica z duszą, gdzie nowoczesność przeplata się z historią. Mieszkanie znajduje się w otoczeniu parków, idealnych na poranne joggingi czy wieczorne spacery. Bliskość sklepów, punktów usługowych oraz lokali gastronomicznych czyni tę lokalizację niezwykle praktyczną i pożądaną.

Dodatkowym atutem jest świetnie rozwinięta komunikacja miejska, dzięki czemu w kilka minut można dotrzeć do każdej części Poznania. To nie tylko miejsce do życia, to przestrzeń, która stymuluje i inspiruje.

Nie czekaj na przyszłość, zacznij ją kreować już teraz! Aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pokaz, skontaktuj się z nami. Kawalerka na Łazarzu - Twoje miejsce w mieście czeka!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bartosz Szuber-Bednarz
Doradca ds. nieruchomości

nr tel. +48 577 771 599

Szubed Nieruchomości
ul. Dobra 31
60-738 Poznań
http://www.szubed.pl/
Nieprawidłowy adres E-mail