Mieszkanie dla rodziny w Swarzędzu!

Mieszkanie na sprzedaż
437 093 PLN, Pow. 54,71 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,71 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Swarzędz , Zygmunta Grudzińskiego
Rok budowy:
2008
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
457011
Cena za m2:
7989.27 PLN
Szanowni Państwo,
zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego na zamkniętym osiedlu na ulicy Zygmunta Grudzińskiego. Mieszkanie położone jest 2 piętrze w jednej z najbardziej atrakcyjnych oraz malowniczych dzielnic jaką jest Swarzędz. Oferta idealnie sprawdzi się dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

MIESZKANIE:
Lokal przeznaczony do remontu mieszczący się na 2 piętrze jest jasny i przestronny. Na przestrzeń 54,71 m2 składają się;
- kuchnia 5,6 m2;
- sypialnia 24,8 m2;
- pokój 12,4 m2;
- korytarz 7,1 m2;
- wc 4,8 m2;

Mieszkanie posiada ogrzewanie z cieplika miejskiego.
Lokal znajduję się na zamkniętym osiedlu z szybkim dojazdem do centrum Poznania. 


LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w gminie Swarzędz w obrębie Rabowice, graniczącym z Zalasewem i Jasinem, a zatem dojazd do Swarzędza nie zajmuje dużo czasu i jest łatwo dostępny środkami komunikacji publicznej lub własnym transportem. W Swarzędzu znajdują się liczne obiekty oświatowe, kultu religijnego, a także liczne przychodnie lekarskie i laboratoria medyczne. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone, sady, zabudowa jednorodzinna itp.

SWARZĘDZ Charakterystyka
(niem. Schwersenz) - miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie poznańskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Swarzędz. Położone nad Jeziorem Swarzędzkim, ok. 10 km od centrum Poznania. Jest siedzibą największej i najgęściej zaludnionej gminy wchodzącej w skład aglomeracji poznańskiej. Według danych GUS z 31 grudnia 2017 miasto miało 30 739 mieszkańców. Jest dziewiątym co do liczby mieszkańców w woj. wielkopolskim i ma jedną z największych gęstości zaludnienia spośród polskich miast (3730 osób/km² - czwarta lokata w kraju, za Świętochłowicami oraz podwarszawskimi: Piastowem i Legionowem). Jest także siódmym co do wielkości miastem w Polsce niebędącym siedzibą powiatu.

Dawniej jeden z ośrodków włókienniczych Wielkopolski, obecnie miejsce prosperowania bardzo wielu warsztatów stolarskich, tapicerskich i meblowych.


Cena do negocjacji !
Serdecznie zapraszam na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Bartosz Szuber-Bednarz
Pośrednik w Obrocie Nieruchomości

nr tel.: +48577771599

SZUBED Nieruchomości
ul. Dobra 31
60-595 Poznań
http://www.szubed.pl
Nieprawidłowy adres E-mail