Łagoszów Wielki

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 43 164 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Łagoszów Wielki Dobromil
  • Rok budowy : 2002
  • Numer oferty : 193959
  • Powierzchnia działki : 42 612,10 m2
  • Cena za m2 : 74.14 PLN

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości o łącznej powierzchni 43 164 m2 w miejscowości Dobromil, gmina Radwanice przy drodze nr 3 relacji Wrocław - Zielona Góra.  Odległość pomiędzy Dobromilem a Głogowem wynosi 12 km a Polkowicami 11 km. Od Nieruchomości przez drogę S 3 a następnie wjazd na autostradę A4 odległość do granicy Niemieckiej wynosi 108 km. Położenie miejscowości gwarantuje optymalną komunikację lokalną i międzynarodową. 

Cześć gruntów zabudowana jest budynkami; mieszkalno - usługowymi z salą bankietową, barem oraz budynkiem gospodarczym - zajazd VICTORIA II. Rozbudowana jest wokół budynków mała architektura. Nieruchomości otoczona jest oazą zieleni, ciszy. Na skraju działki rośnie las.
 
Pozostałość gruntu przeznaczona jest, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na budowę 10 domów oraz pod budowę Domu Seniora o łącznej powierzchni 32664 m2. Obie działki mogą być połączone w celu wybudowania wielofunkcyjnego centrum wsparcia seniorów. Idealny zakup gwarantujący szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych.

Nieruchomość znajduje się w zasięgu sieci: wodociągowej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej oraz kanalizacyjnej - gminnej. Na terenie nieruchomości znajduje się także lokalna instalacja gazowa na propan - butan oraz własne ujęcie wody z agregatem prądotwórczym. Całość jest ogrodzona z płyt prefabrykowanych i ogrodzeniem z siatki.

Opis budynku mieszkalno - usługowego Victoria II

Na poziomie przyziemia znajduje się sala jadalna i kuchnia oraz pomieszczenie gospodarcze.
Na parterze znajduje się sala bankietowa, sala konsumpcyjna, przygotowalnia i zmywalnia oraz pomieszczenie socjalne, szatnia i WC.
Na poddaszu znajduję się 5 pokoi (dwu i trzy osobowe), pokój dzienny, aneks kuchenny, kuchnia, 3 łazienki/WC oraz węzeł grzewczy.
W piwnicy znajduje się magazyn zasobów, magazyn ziemniaków, magazyn produktów oraz warsztat.

Umowa na wyłączność.

Cena sprzedaży 3 200 000 PLN

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania i przeprowadzę prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.

Pozdrawiam, załączając wyrazy szacunku.

Adam Karolak
Doradca ds. Nieruchomości
nr tel. kom.: + 48 579 934 267
adam.karolak@szubed.pl
www.szubed.pl