Szczytniki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 156 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Szczytniki
  • Rok budowy : 2007
  • Numer oferty : 344978
  • Powierzchnia działki : 754 m2
  • Cena za m2 : 4352.56 PLN

Szanowni Państwo!
Proponuję i zachęcam do nabycia domu jednorodzinnego wolnostojącego na urządzonej działce o regularnym kształcie prostokąta 29/26 metrów (pow. 754m2), położonego w miejscowości Szczytniki, w sąsiedztwie z Poznaniem. Dom posadowiony jest na około 12. letnim osiedlu zabudowanym wyłącznie budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi wolnostojącymi. Działka zagospodarowana jest 12. letnimi nasadzeniami na której posadowiona jest również obszerna szopa wykonana na indywidualne zamówienie.
Powierzchnie budynku:
Parter: salon z kominkiem (32,2 m2) i wyjściem na taras,
kuchnia ok. 12,2m2,
łazienka z kabiną prysznicową oraz 2 pokoje o pow. 12,2m2 każdy.
Poddasze: sypialnia z garderobą o powierzchni 20m2,
druga sypialnia o powierzchni ok. 20m2,
łazienka z wanną o powierzchni ok. 10m2.
Do wykończenia budynku użyte zostały materiały wysokiej jakości np.: na parterze podłoga w salonie i pokojach z litego drewna egzotycznego, na poddaszu deska barlinecka, wszystkie drzwi zarówno wejściowe, jak i wewnętrzne wykonane na zamówienie z drewna dębowego. Na działce znajdują się dodatkowe utwardzone kostka betonową miejsca parkingowe wystarczające dla większych samochodów, w tym dostawczych.
Media: prąd, woda, gaz, szambo, światłowód obsługiwany przez INEA. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny marki Buderus, a dodatkowo kominek. Wszystkie okna wyposażone są w rolety, a dodatkowo w całym budynku zainstalowany jest system alarmowy.
Lokalizacja dla tego typu nieruchomości jest korzystna ze względu na charakter otoczenia, a w niedalekiej przyszłości powstanie połączenie koleją podmiejską z Poznaniem (uchwała z 26.07.2017 r. Rady Miasta i Gminy Kórnik nr XXXVI/482/2017 w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie węzła przesiadkowego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej w miejscowości Koninko, gmina Kórnik). Warto podkreślić, że tylna granica nieruchomości graniczy z polem upraw rolniczych o powierzchni kilku hektarów i trzeba zaznaczyć, iż w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Kórnik, dla tego obszaru przewiduje się wyłącznie przeznaczenie rolne. W najbliższych planach inwestycyjnych znajduje się także budowa wiaduktu nad torami kolejowymi w Koninku, co w niedalekiej przyszłości ułatwi dojazd do Poznania (trasy S11). W pobliżu zlokalizowane są przystanki linii autobusowych 511 i 512 kursujących do Poznania (Franowo) oraz linii dowożących do Szkoły Podstawowej w Kamionkach, przy której znajdują się publiczne - żłobek i przedszkole. Ponadto w Szczytnikach przy ulicy Jeziornej budowane jest kolejne przedszkole publiczne.
Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości!!!
Serdecznie zapraszam na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.
W razie wszelkich pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Małgorzata Aptacy
SZUBED Nieruchomości

Agent ds. Nieruchomości

nr tel.: +48 579 934 268
malgorzata.aptacy@szubed.pl

SZUBED Nieruchomości
ul. Święty Marcin 16/1,
61-803 Poznań
http://www.szubed.pl