Kamień

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 220 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Kamień
  • Rok budowy : 2000
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 188597
  • Powierzchnia działki : 1 600 m2
  • Cena za m2 : 3 500 PLN

Szanowni Państwo !

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu o pow. 220 m2 w Kamieniu; w bezpośrednim sąsiedztwie z Długołęką. Położony jest na działce o powierzchni 1600 m2. Połączenie domu z optymalną funkcjonalnością oraz ogrodem z ekspansją zieleni to idealne miejsce do życia dla osób ceniących komfort i przestrzeń oraz miłośników natury.

Dom charakteryzuje się przyjaznym rozkładem.

Na parterze znajduje się duży, widny salon z kominkiem, połączony z ustawną kuchnią i klimatyczną jadalnią umiejscowioną w jasnym, przeszklonym dużymi oknami wykuszu. Z salonu wyjście na taras. Meble wykonane na wymiar. W tej części również korytarz z szafami, hol i spiżarka.

Na piętrze 3 sypialnie oraz łazienka z dużą wanną i ogrzewaniem podłogowym, oraz korytarz z biblioteczką i dużym oknem wychodzącym na ogród i park, a także wejście na strych.

Niewątpliwym atutem jest wydzielone na parterze drugie, niezależne mieszkanie, z 2 pokojami, kuchnią, łazienką i osobnym wejściem.

Na terenie posesji jest wiata garażowa na dwa samochody. Kanalizacja i wodociągi są obsługiwane przez gminę; planowane podłączenie gazu ziemnego. Na tyłach domu znajduje się duże pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia z piecem wielofunkcyjnym na ekogroszek.

Miejscowość Kamień bezpośrednio sąsiaduje z Długołęką. Dojazd samochodem do centrum zajmuje 10 min. W miejscowości znajduje się sklep, kościół i przystanek autobusowy (bezpośrednia komunikacja podmiejska z Wrocławiem, kursuje co ~1h. Jest również bus nocny). W Długołęce jest rozwinięta infrastruktura handlowa, usługowa oraz oświatowa; między innymi znajduje się, Biedronka, Selgros, Żabka, stacja kolejowa (połączenie z dworcem głównym we Wrocławiu, czas dojazdu ~30 minut), kościół, urząd gminy, placówki bankowe, poczta, przychodnia, policja, fryzjer, kosmetyczka, stacje benzynowe, apteki, żłobek, przedszkole i szkoła.

Koszty utrzymania: miesięcznie 540 PLN/ m-c plus podatek od nieruchomości 58 PLN/ m-c plus opłaty eksploatacyjne/licznikowe.

Cena sprzedaży 770 000 PLN

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania i przeprowadzę prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.

Pozdrawiam, załączając wyrazy szacunku.

Adam Karolak
Doradca ds. Nieruchomości
nr tel. kom.: 579 934 267, 797 403 111
adam.karolak@szubed.pl
www.szubed.pl